Penn-Harris-Madison Sch Corp
PHSC
Last updated:
7/3/2024 2:23 pm
Calendar
Sign In
More
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
close
Today
May
2016
Year
Month
Week
Day
List
Year
Week
Day
List
Month
Take a tour
Get Updates
close
Done
By School
+
By Group
+
More Filters
More Filters
By Location
+
Clear Filters
Advanced Filter
SUN
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
1
2:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
4:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
6:00p
Jazz at the Park Rehearsal-Band
2
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
8:25a
Spring Concert Rehearsals-Choir
11:30a
Tutoring-Sarah Dwigans-3rd Block Gold Days
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
G Tennis vs. Northridge
3:30p
Intramural Volleyball Practice
3:30p
Midwest Extreme Girls Wrestling Club
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Spring Choir Concert Rehearsal-Holaway
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
JV Softball-AWAY
5:00p
V Baseball vs. New Prairie (AWAY)
5:00p
V Softball vs. New Prairie (HOME)
5:30p
JV Baseball vs. New Prairie (HOME)
5:30p
Monday Night Rehearsal-Orchestra
6:00p
Elementary Wrestling Club
6:00p
Intermediate PC-Community Ed.
6:00p
Scrapper Practice-Brian Blondell
6:15p
BLAX Practice
6:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
6:30p
Learn to Dance I/II-Community Ed.
7:00p
Building Trades Meeting-Les Crooks
7:00p
Community Ed Open Swim
3
5:30a
PRO Swim Practice
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
7:00a
POLLING LOCATION-Russ Shaw
8:25a
Spring Concert Rehearsals-Choir
2:00p
Boys Track/Field vs. Clay @ New Prairie (AWAY)
3:00p
Girls Track/Field vs. New Prairie @ Clay
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Early College Tutoring-Danielle Black
3:30p
G Tennis vs. Adams
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
FR Baseball vs. Elkhart Central (AWAY)
5:00p
Girls Track Team Dinner-Josh Fletcher
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
PWC/MWX Wrestling Clinic-Brad Harper
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
7:00p
Jelly Roll Quilt-Community Ed.
7:00p
Knitting I/II-Community Ed.
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
4
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
7:30a
Key Club Meeting-Ree Johnson
8:25a
Spring Concert Rehearsals-Choir
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Bible Club Meeting
3:30p
ECA Testing Night School-Ginny Mueller/Diane Wittendorf
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
Intramural Volleyball Practice
3:30p
Midwest Extreme Girls Wrestling Club
3:30p
New Teacher Meeting
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
SAT-Scott Carlin
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
GLAX Games-Jeremy Brown
6:00p
Beginning Photoshop-Community Ed.
6:00p
Elementary Wrestling Club
6:00p
Parent Football Meeting-Leslie Metcalf
6:00p
Spring Concert Rehearsal-Choir
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
7:00p
Community Ed Open Swim
5
Cinco De Mayo
5:30a
PRO Swim Practice
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
8:00a
Coffee Cart in Staff Dining
8:25a
Spring Concert Rehearsals-Choir
11:30a
Exceptional Athletics Carry In-Bridget Williams & Jenn Grimm
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
Amnesty Club Meeting
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Gaming Club Meeting-Andrew Warner
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
G Tennis vs. Elkhart Memorial
4:30p
V Baseball vs. Adams (AWAY)
5:00p
JV/V Softball vs. Adams (HOME)
6:00p
Intermediate Excel-Community Ed.
6:00p
JV/V Softball vs. Crown Point (AWAY)
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
PWC/MWX Wrestling Clinic-Brad Harper
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:00p
Spring Choir Concert
6:15p
BLAX Game
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
6
7:00a
Boys Golf Flo Troeger Invitational
11:00a
Jostens-Cap and Gown Distribution
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Silver Mile Set Up
3:30p
V Softball vs. Glenn (AWAY)
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
JV Baseball vs. Glenn (AWAY)
5:00p
JV Softball-HOME
5:30p
V Baseball vs. Glenn (HOME)
6:00p
Spring Choir Concert
6:15p
BLAX Game
7
TBA
Band at State Concert Finals (AWAY)
7:00a
G Tennis vs. Fairfield/Munster/Culver Academy
8:00a
B & G Track/Field Elkhart Central JV Invite
8:00a
Orchestra at State Concert Finals (AWAY)
8:00a
Silver Mile
9:30a
Summer Camp Registration
10:00a
JV Baseball (DH) vs. Lakeshore, MI (AWAY)
10:00a
JV Softball Lake Central Tourney (AWAY)
11:00a
FR Baseball (DH) vs. Plymouth (HOME)
11:00a
V Baseball Plymouth Tournament (AWAY)
1:30p
GLAX Games-Jeremy Brown
4:00p
Spring Volleyball Clinic-Sarah Hendricks
6:30p
BLAX Games-Shannan Lindzy
8
2:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
4:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
9
7:45a
AP Music Theory Exam-Dave Hall
9:50a
Early College-Danielle Black
2:00p
Boys Golf vs. LaVille @ Wawasee
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
JV/V Baseball vs. Niles (HOME)
5:00p
FR Baseball vs. Concord (HOME)
6:00p
JV/V Softball @ Crown Point
6:00p
Percussion Studio Solo Recital-Band
6:00p
Scrapper Practice-Brian Blondell
6:15p
B LAX Practice
6:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
7:00p
Booster Club Meeting
7:00p
Community Ed Open Swim
10
5:30a
PRO Swim Practice
7:45a
National Honor Society Meeting-Maryellyn Knight
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
11:30a
Tutoring-Sarah Dwigans-3rd Block Gold Days
2:30p
G Tennis NIC Tournament
3:00p
B & G Track/Field NIC Meet
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Commencement Rehearsal-Orchestra
3:30p
ECA Testing Night School-Ginny Mueller/Diane Wittendorf
3:30p
Early College Tutoring-Danielle Black
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:15p
BLAX Practice
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
6:30p
Senior Rec Night
7:00p
Jelly Roll Quilt-Community Ed.
7:00p
Knitting I/II-Community Ed.
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
11
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
3:20p
Study Class SAT-Scott Carlin
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Bible Club Meeting
3:30p
Boys Soccer Meeting-Students Already On Team
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
New Teacher Meeting
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
FR Baseball (DH) vs. Niles (HOME)
5:00p
JV/V Baseball vs. St. Joseph (HOME)
6:00p
Boys Soccer Meeting-Incoming Freshman
6:00p
Meeting-Ken Poling
6:00p
Robotics Banquet-Carolyn Palonis
6:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
6:15p
BLAX Game
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
7:00p
Community Ed Open Swim
12
5:30a
PRO Swim Practice
7:30a
Health PLC Meetings-Lisa Pawlik
7:30a
Student Council Meeting-Kristine Smith
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
2:30p
G Tennis NIC Tournament
3:00p
B & G Track/Field NIC Meet
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
Amnesty Club Meeting
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Gaming Club Meeting-Andrew Warner
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
FR Baseball vs. Goshen (AWAY)
5:00p
FR Baseball vs. Northridge (HOME)
5:00p
JV/V Softball vs. Mishawaka (AWAY)
6:00p
Jazz at the Park-Bill Leather
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:15p
BLAX Game/Senior Night
7:00p
PTO Meeting
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
13
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
8:20a
AP Micro Economics Exam-Dave Hall
10:00a
Boys Golf Uebele Invitational
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
FR Baseball (DH) vs. St. Joseph (HOME)
4:30p
JV/V Baseball vs. Mishawaka (HOME)
5:00p
JV/V Softball vs. Mishawaka (AWAY)
6:30p
AP Studio Art/Graphic Design Exhibition-Dunham/Hope
7:00p
Boy Scouts Swimming-Jess Preston
7:00p
Competition Show Performance-Theater
7:00p
Cultural Festival-Kelly Watts
14
8:00a
G Tennis NIC Tournament
8:00a
PRO Swim Practice
10:00a
JV Baseball (DH) vs. Niles (AWAY)
4:00p
Spring Volleyball Clinic-Sarah Hendricks
8:00p
Prom
15
2:00p
Caro King Piano Recital
2:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
4:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
16
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
11:30a
Tutoring-Sarah Dwigans-3rd Block Gold Days
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Commencement Rehearsal-Orchestra
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Penn Dance Classic-Honaker
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
JV Baseball vs. Adams (AWAY)
5:00p
Girls Tennis vs. Northwood (AWAY)
5:00p
JV/V Softball vs. St. Joseph (HOME)
5:00p
V Baseball vs. Elkhart Central (AWAY)
6:00p
Scrapper Practice-Brian Blondell
6:15p
BLAX Practice
6:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
7:00p
Community Ed Open Swim
17
5:30a
PRO Swim Practice
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
2:00p
Girls Track/Field Sectional
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Boys XC Meeting-Tom Miller
3:30p
Early College Tutoring-Danielle Black
3:30p
FB and PHM FB Coaches Meeting-Cory Yeoman
3:30p
Girls Track Sectional Hospitality-Athletics
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Penn Dance Classic-Honaker
4:30p
Boys Golf vs Glenn
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
Purdue Adv. Credit Exams-Mel Lenig
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
NHS Spring Induction-Maryellyn Knight
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:15p
BLAX Practice
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
18
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
7:30a
NCAA College Signing Day-Aaron Leniski
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
8:20a
ACP Calculus IU Exam-Maryellyn Knight
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Bible Club Meeting
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
G Tennis Sectionals
3:30p
Girls Cross Country Meeting-Michael Clements
3:30p
New Teacher Meeting
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Penn Dance Classic-Honaker
4:00p
Cheer Uniform Fittings/Meeting-Rita Szweda
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
FR Baseball (DH) vs. Brandywine (HOME)
5:00p
JV/V Softball vs. Jimtown (AWAY)
6:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
6:30p
Parent Meeting with Ivy Tech-Danielle Black
7:00p
Community Ed Open Swim
19
4:45a
FB Meeting Middles School Coaches - Cory Yeoman
5:30a
PRO Swim Practice
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
2:00p
SB Adams Site Visit-Rachel Fry
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
Amnesty Club Meeting
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Boys Track/Field Sectional (HOME)
3:30p
Commencement Rehearsal-Orchestra
3:30p
G Tennis Sectionals
3:30p
Gaming Club Meeting-Andrew Warner
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
GLAX Games-Jeremy Brown
5:30p
JV/V Baseball vs. Concord (HOME)
6:00p
Girls Track and Field Banquet
6:00p
Penn Dance Classic-Honaker
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
7:00p
FR Baseball vs. Jimtown (AWAY)
7:45p
Water Aerobics-Community Ed
20
6:00a
Academy Signing Days-Curt Rallo
8:00a
Penn Dance Classic-Honaker
2:30p
Fall Coaches Meeting-Aaron Leniski
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
4:30p
JV/V Softball vs. Lakeshore, MI (HOME)
5:00p
FR/JV Baseball vs. Northridge (HOME) Double Header
6:00p
Penn Dance Classic-Honaker
21
7:30a
JV Baseball Tournament (AWAY)
8:00a
PRO Swim Practice
9:00a
Girls Track Practice-Josh Fletcher
10:00a
BLAX Games-Shannan Lindzy
10:00a
FR Baseball (DH) vs. Marian (HOME)
10:00a
V Baseball Warsaw Tournament (AWAY)
6:00p
Penn Choice Awards-Kristine Smith
22
2:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
4:00p
Meeting-Aaron Leniski
4:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
23
TBA
V Softball Sectional (HOME)
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
4:00p
Cheer Practice-Rita Szweda (WILL ONLY BE INSIDE IF INCLEMENT WEATHER)
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Scrapper Practice-Brian Blondell
6:15p
BLAX Practice
6:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
6:30p
WW2 Western Front 2017 Summer Tour Meeting
7:00p
Community Ed Open Swim
24
5:30a
PRO Swim Practice
7:45a
National Honor Society Meeting-Maryellyn Knight
11:30a
Tutoring-Sarah Dwigans-3rd Block Gold Days
2:00p
Boys Golf Tiger Tournament
3:00p
Girls Track/Field Regional
3:25p
Summer School Meeting-Duke Lines
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Early College Tutoring-Danielle Black
3:30p
PRO Swim Practice
3:30p
Physicals-Athletics/Athletic Trainers
3:45p
Boys Track Practice-Jon Carroll
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:15p
BLAX Practice
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
6:30p
Band/Orchestra Senior Rec Night
25
1:30p
G Tennis Regionals
3:25p
Summer School Meeting-Duke Lines
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Bible Club Meeting
3:30p
Boys Golf Elkhart Memorial @ Northridge
3:30p
Commencement Rehearsal-Orchestra
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
3:30p
New Teacher Meeting
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
STEM Expo-Josiah Parker
5:30p
Boys Track Banquet-Jon Carroll
6:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
6:00p
V Baseball Sectional (HOME)
6:15p
BLAX Practice
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
7:00p
Community Ed Open Swim
26
5:30a
PRO Swim Practice
7:30a
Health PLC Meetings-Lisa Pawlik
7:30a
Student Council Meeting-Kristine Smith
8:20a
Freshman Class Watching A Movie-Amanda Hovey
1:30p
G Tennis Regionals
2:00p
Boys Golf vs. Plymouth @ Culver Academies
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
Amnesty Club Meeting
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Boys Track/Field Regional (AWAY)
3:30p
Gaming Club Meeting-Andrew Warner
3:30p
Mindfulness PD Group Yoga-Barb Schalliol
3:30p
PRO Swim Practice
3:40p
Girls Track Practice-Josh Fletcher
4:00p
Cheer Practice-Rita Szweda (WILL ONLY BE INSIDE IF INCLEMENT WEATHER)
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
5:00p
Baseball Sectionals (HOME)
6:00p
ESP Group General Meeting-Brenda Chaffee
6:00p
First Robotics FLL Meeting-Jim Langfeldt
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Penny Awards-Theater
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:15p
BLAX Game
7:00p
Softball Sectional Championship Game
27
8:20a
Freshman Class Watching A Movie-Amanda Hovey
3:20p
Orchestra Performance at Commencement
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
PRO Swim Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Commencement
28
8:00a
PRO Swim Practice
10:00a
Baseball Sectionals (HOME)
10:00a
Boys Golf NIC Meet
3:00p
G Tennis Semi-State
29
2:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
4:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
30
Memorial Day
7:30a
Marching Band at Memorial Day Parade-Osceola/Mishawaka
11:00a
Sectional Championship Baseball (HOME)
3:20p
Staff Yoga-Elizabeth Dix/Barb Schalliol
3:30p
B/G Track Practice
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Scrapper Practice-Brian Blondell
7:00p
Community Ed Open Swim
31
5:30a
PRO Swim Practice
2:00p
Boys Golf vs. LaPorte
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
Early College Tutoring-Danielle Black
3:30p
PRO Swim Practice
4:00p
Cheer Practice-Rita Szweda (WILL ONLY BE INSIDE IF INCLEMENT WEATHER)
4:30p
Boys Rugby Practice-Bart Bottorff
6:00p
Girls Golf Meeting-Dominic Demeter
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
6:30p
Robotics Parent Meeting-Jim Langfeldt
7:00p
V Softball Regional (HOME)
1
12:00a
POOL CLOSED FOR FILTER CHANGE
8:00a
Indiana State Police Retirement Conference-Antwaun Johnson
3:30p
7 X 7 Football-Cory Yeoman
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
Bible Club Meeting
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
4:00p
Cheer Practice-Rita Szweda (WILL ONLY BE INSIDE IF INCLEMENT WEATHER)
6:00p
Boys Lacrosse Banquet-Shannan Lindzy
6:00p
Marching Band Rehearsal
6:00p
Scrappers Practice-Josh Pratt
6:30p
AAU GBB Practice-Kristi Ulrich
6:30p
Girls Tennis Banquet
7:00p
Community Ed Open Swim
7:00p
GAPP Parent Meeting-Lix Dix
2
12:00a
POOL CLOSED FOR FILTER CHANGE
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
B Basketball Practice-Al Rhodes
3:30p
GBB Practice-Kristi Ulrich
6:00p
Marching Band Rehearsal
6:00p
Michiana Scrappers 8U Practice
6:00p
Scrappers 10U Softball Practice-Dave Zachary
3
TBA
G Tennis State
7:00a
Boys Golf Sectional
10:00a
B & G Track/Field State
3:30p
B/G Track Practice
3:30p
PRO Swim Practice-Lisa Bottorff
4
TBA
V Baseball Regional (AWAY)
TBA
V Softball Semi-State (AWAY)